Kemoterapi İçin Uygun Modeller

%100 Gerçek Saç: Ürünlerimiz, en yüksek kalitede gerçek insan saçından üretilmektedir. Bu sayede, sentetik veya fiber peruklar gibi ciltte tahriş veya kaşıntı yapmaz.

Nefes Alan İç Yüzey: Konforlu kullanım sağlar, yapıştırma gerekmez ve terletmez. Alerjen madde değildir. %100 Cilt sağlığına dosttur.

Gerçek Cilt Görünümü Gerçek cilt görünümü sayesinde mükemmel şekilde kamuflaj sağlar.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Arayın! 0532 636 32 41

Whatsapp Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayın!

Kolay Uygulama: Tepelik saç ürünlerimiz, kolayca takılıp çıkarılabilir. Özel bir beceri veya ekipmana ihtiyaç duymazsınız.

Doğal Görünüm: Doğru şekilde takıldığında, medikal peruk ürünlerimiz fark edilmez.

Kişiye Özel Üretim: Diğer medikal peruklardan farklı olarak kişisel ölçülerinize uygun olarak hazırlandığından büyük veya küçük gelme durumu yoktur, kullanım rahatlığı sağlar.

Güvenli Alışveriş: Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat imkanıyla rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Neden Fikret Peruk?

  • %100 Gerçek Saç: Fikret Peruk’te kullanılan tüm ürünler %100 gerçek saçtan üretilmiştir. Bu sayede doğal ve canlı bir görünüm elde edersiniz.
  • 1. Kalite İşçilik: Fikret Peruk’te her ürün özenle ve titizlikle işlenir. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlere sahip olursunuz.
  • Geniş Ürün Yelpazesi: Fikret Peruk’te her zevke ve ihtiyaca uygun peruk, at kuyruğu, kahkül, saç kaynağı ve daha birçok ürün bulabilirsiniz.
  • Kişiye Özel Tasarım: Fikret Peruk’te isteklerinize göre özel tasarım ürünler de yaptırabilirsiniz.
  • Uygun Fiyatlar: Fikret Peruk’te yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabilirsiniz.